מדיניות הפרטיות של Agoda


הקדמה

עודכן לאחרונה בדצמבר 2016

Agoda.com נמצאת בבעלות Agoda Company Pte. Ltd ("אגוֹדה" או "אנחנו"), חברה הרשומה בסינגפור. מדיניות הפרטיות שלהלן מפרטת את הדרכים בהן אנו כאלו השולטים במידע, אוספים, משתמשים, חושפים ומטפלים בכל צורה אחרת במידע זיהוי אישי שנאסף על ידינו אודות יחידים ("מידע אישי") כחלק מהשירותים שמציעה אגוֹדה דרך אתר האינטרנט בכתובת http://www.agoda.com/he-il/ ("האתר"). פניות לאתר כוללות נגזרות, ולפיכך כוללות אך אינן בהכרח תחומות לאתרים סלולריים וליישומים. באמצעות ביקור באתר, הנך מסכים לאיסוף, שימוש, חשיפה וטיפול במידע האישי שלך בהתאם למפורט במסגרת מדיניות הפרטיות הזאת.

מפעם לפעם, Agoda עשויה לשנות את מדיניות הפרטיות הזאת כדי לשקף שינויים בחוק, במדיניות האיסוף והשימוש במידע שלנו, מאפייני אתר זה או התפתחויות טכנולוגיות. אם נבצע שינויים שמשנים את הדרך בה אנו אוספים או משתמשים במידע האישי שלך, השינויים הללו יפורטו במסגרת מדיניות הפרטיות הזאת. התאריך בו בוצעו נכנסו השינויים לתוקף יוצג בתחילת מדיניות הפרטיות. לכן, עליך לעיין במדיניות הפרטיות באופן תקופתי כדי להתעדכן בנהלים ובמדיניות שלנו. Agoda תפרסם בצורה בולטת שינויים מהותיים כאלה לפני הטמעתם. אם אינך מסכים עם שינויים או התאמות כלשהם במדיניות הפרטיות של החברה, אנא הפסק את שימושך באתר. אנו מעריכים כי אתה מסכים עם ההתאמות למדיניות הפרטיות כאשר אתה משתמש באתר לאחר תאריך תוקפן של ההתאמות.

המידע שאנו אוספים

אנו אוספים מידע אישי אודותיך, כזה שאתה מספק לנו במהלך שימושך באתר. המידע האישי עשוי לכלול את שמך, כתובתך, מספר הטלפון שלך, פרטי כרטיס האשראי, כתובת הדוא"ל שלך, שם מקום הלינה, מיקום מקום הלינה ו/או משך השהייה בו. בנוסף, בעת שימושך באתרינו, גם אם לא ביצעת הזמנה, אנו עשויים לאסוף מידע מסוים אחר, כמו כתובת ה-IP שלך, נתונים גאוגרפיים, הלאום והסיסמה שלך, העדפות חיפוש הקשורות בשאילתות חיפוש מסוימות, סוג הדפדפן בו אתה משתמש ומידע אודות מערכת ההפעלה של המחשב שלך, גרסת האפליקציה, הגדרות שפה ועמודים שהוצגו לך. במידה והנך עושה שימוש בהתקן נייד, אנו עשויים גם לאסוף מידע לזיהוי המכשיר הנייד שלך, הגדרות מסוימות למכשיר ומאפיינים ופרטי אורך / רוחב. ובמידה ותיקח חלק בתכנית של אגוֹדה, יתכן כי נתונים מוגבלים נוספים שאנו עשויים לאסוף ממקום הלינה לגבי שהייתך, לדוגמה רשימת חיובים (אנונימית) כחלק מתכנית הקבלה של אגוֹדה. כאשר אתה מבצע את ההזמנה שלך, המערכת שלנו רושמת באלו אמצעים ומאלו אתרים ביצעת את ההזמנה.

הגנה על המידע האישי שלך

בכדי למנוע גישה בלתי מורשית, אנו נוקטים בנהלים פיסיים, אלקטרוניים וארגוניים להגנה על המידע האישי שלך, כנגד השמדה אקראית או זדונית, אובדן, שינוי, גילוי בלתי נאות או גישה אקראית למידע. כדי להגן על עסקאות המתבצעות בכרטיס אשראי, Agoda.com משתמשת כיום בטכנולוגית Secure Socket Layer כדי להצפין את פרטי כרטיס האשראי במהלך העברתם.

כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים - תיוק כרטיסי אשראי

1) שימוש כללי: אנו משתמשים במידע האישי ובמידע אחר שנאסף דרך האתר על מנת (א) רשום אותך לאתר האינטרנט וליצור את חשבון המשתמש שלך, (ב) לספק לך את השירותים המבוקשים (בעיקר לתהליך העיבוד והאישור של הזמנתך עם ספק מקום הלינה או ספק אחר) לאחר אימות פרטיך, (ג) לספק לך מידע על השירותים שלנו באתר או באתרים אחרים או לתקשר אתך בעת הצורך על מנת לספק שירותים מבוקשים כאלו, (ד) ליצור תכונות חדשות שיהפכו את השירותים הזמינים דרך האתר לקלים יותר לשימוש, (ה) לשפר את חווית המשתמש, את ההכשרה הפנימית ומטרות כלליות של אופטימיזציה, (ו) לאיתור ומניעת הונאות ופעילויות בלתי חוקיות או לא רצויות אחרות או (ז) ליצור איתך קשר במקרה שישנה בעיה עם ההזמנה שלך. בזאת נכללים בקשות רכישה מהירות יותר, שירות לקוחות טוב יותר והודעות מתוזמנות אודות שירותים ומבצעים מיוחדים.

2) פעילויות ותזכורות שיווק: אנו גם עושים שימוש במידע שלך לפעילויות שיווק, כמותר על פי חוק. לדוגמה:

 • כאשר אתה מבצע הזמנה עימנו, מגדיר חשבון משתמש, משלים או מזין פרטים בטופס ההזמנה או מספק לנו את פרטי הקשר שלך, אנו עשויים לעשות שימוש בפרטי הקשר שלך לשליחת חדשות על מוצרים ושירותים, אשר רלוונטיים ושימושיים עבור מטיילים. כמו כן, בהסכמתך - במידה ונדרשת הסכמה על פי החוק המקומי - אנו עשויים לשלוח דיוורים קבועים אחרים בדוא"ל. תוכל לבטל את הסכמתך או להסיר את עצמך מתקשורת שיווקית בכל עת, באמצעות לינק ה"הסרה" בכל דיוור או התקשרות, או שתוכל לנהל את ההרשמות שלך באמצעות החשבון שלך (אם יצרת כזה).
 • בהתבסס על המידע שאתה חולק עימנו, ייתכן והצעות אישיות יוצגו לך באתר, באפליקציה לנייד או באתרי ספקי צד שלישי, כולל אתרי רשתות חברתיות. אלו עשויות להיות הצעות שאתה יכול להזמין ישירות באתר או הצעות או מוצרי צד שלישי שאנו חושבים שיעניינו אותך.
 • אם לא השלמת את ההזמנה באופן מקוון, אנו עשויים לשלוח לך תזכורת להמשיך עם ההזמנה שלך. אנו מאמינים כי השירות הנוסף הזה שימושי עבורך, כיוון שהוא מאפשר לך להמשיך עם ההזמנה, מבלי שתצטרך לבצע חיפוש נוסף למקום הלינה או למלא את כל פרטי ההזמנה מהתחלה.
 • נא עיין בסעיף "שימוש בעוגיות, בתגיות עמוד ובנתונים" שלהלן, המפרט על אופן השימוש שלנו בנתונים אלו למטרות פרסום.
 • שים לב כי דוא"ל האישור והודעות הטקסט הנשלחים לאחר שבוצעה ההזמנה וכן הדוא"ל בנושא מסירת חוות דעת הנשלח בסיום שהייתך במקום האירוח, אינם נחשבים להודעות שיווקיות. הודעות אלו מהוות חלק מהליך הזמנת מקום הלינה שלכם. בהתאם לזאת, הן מכילות מידע לגבי ביצוע צ'ק-אין במקום הלינה שהזמנת וכלים המאפשרים את דירוג מקום לינה זה לאחר השהייה שלך. אתה תמשיך לקבל אותן, גם במישה והסרת את עצמך מקבלת הודעות שיווקיות.

  3) תיוק כרטיס אשראי: בעת ההתחברות, תהיה לך האפשרות לשמור פרטי כרטיס אשראי בחשבונך האישי להזמנות ותשלומים מהירים יותר בעתיד. פרטי האשראי שלך מאובטחים באופן קבוע באמצעות הצפנה חזקה ותמיד תעמוד לרשותך האפשרות להיכנס לחשבונך ולמחוק, לערוך או להוסיף פרטי כרטיס אשראי מסוימים. מטעמי אבטחת מידע, מספר הכרטיס אינו ניתן לעריכה (אך ניתן למחוק את הכרטיס). בעת צפייה בפרטי הכרטיס, רק ארבע הספרות האחרונות של המספר יוצגו. שים לב כי אנו נאחסן את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שלך באופן מאובטח עבור כל הזמנה שבוצעה (נדרש על מנת לנהל כל בקשה להחזר עבור הזמנה זו).

  שיתוף המידע האישי שלך

  Agoda עשויה לחלוק את המידע האישי שלך עם ספקים כמו מקומות לינה ואירוח וספקי צד שלישי אחרים שאנו ממנים לספק שירותים בשמינו, כגון תכניות נאמנות של צד שלישי, אחסון אתר האינטרנט, ניתוח נתונים, שיווק (גם באתרים של ספקי צד שלישי כאלה), שירות לקוחות, שירותי תשלום וכרטיסי אשראי ושירותים בהקשר זה. אם הנך רשום לתכנית הקבלה של אגוֹדה כמפורט בתנאי השימוש, אגוֹדה עשויה לחלוק את נתוני כרטיס האשראי שלך, השמורים באגוֹדה, עם מקום האירוח שהזמנת, אך רק כאשר ישנו צורך לאפשר את תכנית הקבלה של אגוֹדה ואת חיוב הכרטיס על ידי מקום הלינה, בעלויות שהצטברו על ידך במהלך השהייה בו. כל ספקי הצד השלישי הללו ימצאו תחת מחויבות לשמור על בטחון וסודיות המידע האישי, ולעבד את המידע האישי רק בהתאם להוראותינו.

  במקרים מסוימים, Agoda עשויה לבקש ממך ליצור קשר ישיר בינך ובין ספק צד שלישי לקבלת שירותים, או כאשר אתה משתמש באתר כדי להזמין חדר במקום לינה או לקבלת שירות אחר (כמו נקודות תחת תכנית נאמנות של ספק צד שלישי), אנו עשויים למסור את המידע האישי שלך למקום האירוח הזה או לכל גורם צד שלישי אחר המעורב בתהליך.

  Agoda עשויה להציע שירותים נוספים (בדרך כלל "תוספים") ולהציע הטבות מסוימות (לדוגמה הרווחת נקודות לתכנית נאמנות של ספק צד שלישי או תכניות מיילים ונוסע מתמיד) לסיוע בתכנון הטיול שלך, או למטרה אחרת שעשויה לעניין אותך. שירותים אלו מוצעים ע"י ספקי צד שלישי. כפי שהוזכר לעיל, ייתכן ומידע רלוונטי על שירות זה ישותף עם ספקי צד שלישי שכאלו, להבטחת שירות אופטימלי.

  על מנת להגן מפני חשיפות שהוזכרו במדיניות הפרטיות או כפי שמתבקש או מותר על ידי החוק בכל סמכות שיפוטית כפי שהוזכר מטה והחשיפה של המידע האישי שלך והמידע המתבקש על מנת להשלים את הזמנתך במקום הלינה הרלוונטי לבחירתך והשיתוף של מידע אישי מסוים עם שותפים נבחרים רלוונטיים (הפרטים שלך ישמשו לצרכי דיווח וניתוח נתונים בלבד), אנחנו לא נחשוף את המידע האישי שלך לספקי צד שלישי ללא הסכמתך. עם זאת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחשוף את המידע האישי שלך לחברות שותפות (קבוצה) שלנו (בתוך ומחוץ למדינתך), כולל את העובדים של החברות השותפות (קבוצה) שלנו וסוכננו ונציגנו האמינים, אשר נגישים למידע ברשותנו ואשר צריכים להיות מיודעים ולהיות בעלי גישה למידע זה, על מנת לבצע את השירות שהתבקש על ידך (כולל שירות לקוחות) וחקירות פנימיות (ביקורת ומילוי דרישות).

  Agoda עשויה, בהתאם לחוק, למסור מידע אישי כדי להגן על עצמה מפני חבות משפטית, בתגובה לזימון לבית המשפט, הליכים משפטיים, בקשות חוקיות, צווים או בדומה להם, מבעלי תפקיד ברשויות אכיפת החוק, או רשויות, לשם חקירת הונאה או עוולות אחרות, או בכל מקרה אחר כפי שנתבקש או שמתחייב על פי חוק, להגן על האינטרסים הלגיטימיים שלנו, או של הלקוחות בנוגע לכל מכירה, עסקה או העברה אחרת של חלק או כל העסק שלנו או החברה. כמו כן אנו עשויים, מתוך ציות לחוק, גם למסור מידע אישי כדי לאכוף או להחיל את התניות והתנאים עבור השימוש בשירותים שלנו או כדי להגן על הזכויות, רכוש או הבטיחות של Agoda, משתמשיה או אחרים.

  במצבים המתוארים לעיל, מקבל המידע האישי עשוי להיות ממוקם בתחום שיפוטי בו ישנם סטנדרטים שונים של אבטחת מידע משל החוקים במדינתך.

  המדיניות שלנו בנוגע לקבצי עוגיות ותגיות עמוד

  בעת הביקור באתרנו, אתה מסכים לשימוש בקבצי עוגיות ובתגיות כמתואר מטה. האתר שלנו עושה שימוש בקבצי Cookies (להלן, עוגיות) כמו גם בתגיות עמוד, על מנת לאסוף ולאחסן מידע מסוים אודותיך. עוגייה היא פיסת מידע קטנה אשר נשלחת למחשב שלך מהאתר ומאוחסנת בכונן הקשיח של המחשב שלך. תגית עמוד היא פיסה של קוד הכותב וקורא מידע של עוגייה. עוגיות או תגיות עמוד עשויות להגיע מאגוֹדה ו/או מספקי צד שלישי איתם בחרנו לעבוד. קבצי עוגייה נעלמים מהמחשב שלך לאחר שאתה סוגר את הדפדפן. עוגיות עקשניות נשארות על המחשב שלך לאחר שהדפדפן נסגר, אך ניתנות למחיקה בכל עת דרך הגדרות הדפדפן שלך. השימוש באותם קבצי עוגיות ובתגיות העמוד עשוי להשתנות, ומתואר בחלקים המתאימים להלן.

  הסרה

  אם תרצה למנוע מהדפדפן שלך לקבל עוגיות, אם תרצה לדעת בכל פעם שקובץ עוגייה מאוחסן במחשב שלך או אם תרצה למחוק עוגיות מהמחשב שלך, אנא בצע את השינויים הנדרשים בהגדרות דפדפן האינטרנט שלך. בדרך כלל ניתן למצוא זאת תחת האפשרויות "עזרה" או "אפשרויות אינטרנט". אם תבטל או תמחק עוגיות מהדפדפן שלך, ייתכן כי לא יתאפשרו לך גישה או שימוש בפונקציות או מאפיינים חשובים של אתר זה, ותידרש להיכנס שוב עם פרטי ההתחברות שלך. כמו שים לב בבקשה כי הסרת עוגייה של ספק צד שלישי (ראה מטה) אינה אומרת כי לא תקבל או לא תיחשף לפרסום ברשת או לניתוח נתוני שיווק. הכוונה לכך שהרשת שממנה הסרת עצמך לא תשלח אליך יותר פרסומות המותאמות באופן אישי להעדפות הגלישה שלך ולתבניות השימוש שלך. כמו כן שים לב בבקשה כי במידה ותמחק את כל קבצי העוגיות בדפדפן שלך, או תשתמש בדפדפן או מחשב אחר, תצטרך להשלים את תהליך ההסרה בשנית.

  מידע וכלים להסרה

  במידה ותהיה מעוניין לקבל מידע נוסף לגבי שיטות איסוף המידע של חברות פרסום צד שלישי ולגבי מניעת השימוש במידע זה על ידי אותן חברות, או במידה ותהיה מעוניין להסיר את עצמך מרשימת השיווק המקוונת, עומדות לרשותך אפשרויות ההסרה הבאות:

  http://www.networkadvertising.org/consumer/opt_out.asp;

  ובנוגע לאפליקציות לנייד שלנו, תוכל להשתמש באפשרויות ההסרה הבאות:

  http://www.google.com/ads/preferences/html/intl/en/mobile-about.html;

  על ידי שליחת דוא"ל ל - privacy@appsflyer.com

  להסרה מתוכנות ניתוח נתונים, תוכל להיעזר בכלים הבאים:

  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en;

  http://www.microsoft.com/en-us/privacystatement/default.aspx;

  https://help.yahoo.com/kb/SLN4525.html;

  http://help.yahoo.co.jp/common/sys/sys-26.html;

  http://www.baidu.com/duty/safe_control.html

  אגוֹדה עשויה להוסיף קישורים רלוונטיים מעת לעת, לתמיכה בזכויות הפרטיות שלך.

  שימוש בעוגיות, בתגיות עמוד ובנתונים

  העוגיות של אגוֹדה

  אגוֹדה עושה שימוש בעוגיית התקשרות (session cookie), על מנת להשאיר אותך מחובר במהלך ביקורך באתר.

  בנוסף אגוֹדה משתמשת בעוגיות עקשניות על מנת להאניש את האתר עבור כל משתמש, על ידי זכירת מידע הנוגע לביקור המשתמש ופעילותו באתר, לדוגמה השפה שבחרת או פרטי ההתחברות שלך, כך שלא תתבקש להקלידם שוב בביקורך הבא באתר.

  אגוֹדה גם עושה שימוש בעוגיות עקשניות או בתגיות עמוד עקשניות על מנת לנתח את התנהגות הגלישה שלך ואת ביקורך באתר, על מנת לאפשר לנו לשפר את האתר ואת השירותים שלנו ולהתאים את הפרסום שלנו (באמצעות דוא"ל, באתרנו ובאתרים נוספים) לתחומי העניין של המשתמשים שלנו. עוגיות ותגיות עמוד אלו אוספות מידע על הדפים בהם ביקרת באתר ועל החיפושים שערכת.

  ניתוח האתר

  חברות צד שלישי עשויות להשתמש בעוגיות עקשניות על מנת לנתח את התנהגות הגלישה שלך ואת ביקורך באתר ובאתרים אחרים. זאת על מנת לאפשר לנו לשפר את האתר ואת השירותים שלנו. פלטפורמות לניתוח מידע של אתרי אינטרנט עשויות לשמש לאיסוף מידע אנונימי עבור דוחות בנושאים שונים כמו חשיפות, דמוגרפיה ותחומי עניין. להסרת עצמך מאיסוף מידע על ידי חברות צד שלישי לצרכי ניתוחה נתונים, אנא הכנס לאחד או יותר מקישורי חברות הגוף שלישי המופיעים לעיל בסעיף 'מידע וכלים להסרה'.

  שימוש בעוגיות, בתגיות עמוד ובנתונים מגובבים של צד שלישי

  חברות הפרסום צד שלישי שלנו עשויות למקם קבצי עוגיות או תגיות עמוד בחלק מהדפים בהם אתה מבקר באתר. קבצי עוגיות אלו, כמו גם תגיות העמוד, מיועדות לאיסוף מידע מזהה שאינו אישי, במטרה לנתח את תחומי העניין שלך ואת החיפושים שלך בזמן ביקורך באתרינו, ולהגיש לך פרסומות המותאמות במיוחד לתחומי העניין שלך ולחיפושיך בעת הביקור באתרינו או באתרים אחרים, או במהלך השימוש באפליקציות לנייד. ייתכן והמידע המזהה שאינו אישי, הנאסף באמצעות עוגיות ותגיות עמוד, ישותף עם ספקי צד שלישי אחרים למטרות ניהול ומיקוד פרסומות וניתוח מחקרי שוק. בנוסף, יתכן ונשתף מידע חד כיווני חלקי (מוצפן) עם ספקי צד שלישי, העושים שימוש במוצרי פרסום ממוקד. ספקי צד שלישי אלו בדרך כלל עושים שימוש בהתקנים לזיהוי מידע מוצפן, על מנת לקשר אותם למשתמשים שלהם ולהציג מודעות פרסומיות מתואמות אישית, המבוססות על ביקוריו הקודמים של המשתמש באתר. כתוצאה מכך, ספקי צד שלישי עשויים להציג מודעות שלנו ו/או של השותפים שלנו באתרים או אפליקציות לנייד אחרים.

  פרסום

  ייתכן כי אגוֹדה תעשה שימוש בקומבינציה של קבצי העוגיות ותגיות העמוד המוזכרות לעיל, להתאמת חוויית הגלישה שלך באתר שלנו, השימוש באפליקציית הנייד שלנו ומודעות הפרסום שלנו להעדפותיך. אנו משתמשים בשיווק מחדש של תצוגה וחיפוש כדי להתאים את תוכן המודעה, לצורך חוויה טובה יותר.

  בעוד שייתכן ושיטות פרסום אחרות אינן דורשות שימוש בעוגיות או בתגיות עמוד, מידע מאותם גופים שלישיים מסייע להכריע מתי תוצג מודעת אגוֹדה.

  אגוֹדה נוקטת במאמצים סבירים לא לאסוף ולמנוע את השימוש במידע מזהה אישי בפתרונות פרסום של צד שלישי, אלא אם נתת לכך את אישורך. להסרת עצמך מאיסוף מידע על ידי חברות צד שלישי לצרכי פרסום, אנא הכנס לאחד או יותר מקישורי חברות הגוף שלישי המופיעים בסעיף 'מידע וכלים להסרה' לעיל.

  פרסום ותוכן באתרים אחרים

  אגוֹדה עושה שימוש בכלי גוף שלישי על מנת להפיץ מודעות במגוון אתרים. אגוֹדה אינה תומכת או מאשרת מטרות, נסיבות או הצהרות של אתרי האינטרנט המציגים את פרסומינו.

  כיצד תוכל לגשת או לשנות את המידע המזהה האישי שלך?

  אם ברצונך לעדכן מידע אישי כלשהו שסיפקת בעבר, או לממש כל זכות שיתכן ויש לך על פי חוק לגישה, תיקון, מחיקה או התנגדות לעיבוד המידע האישי שלך, נא צור אתנו קשר דרך עמוד שירות הלקוחות. על מנת להגן על פרטיותך, אנו נוודא את זהותך לפני שנעניק לך גישה לביצוע שינויים במידע האישי שלך. כל בקשה לגישה למידע אישי תענה תוך מסגרת זמן סבירה. זכותך גם להביע התנגדות לעיבוד המידע האישי שלך למטרות של מחקר דעה, שוק ופרסום. אנו שומרים על זכותנו לגבות סכום סביר עבור גישה כזו, בהתאם למקובל בחוק.

  אם ברצונך ליצור קשר עם קצין הגנת המידע של אגוֹדה או עם נציגי שירות הלקוחות שלנו בנושא פרטיות באמצעות דוא"ל, תוכל לשלוח דוא"ל לכתובת:

  dpo@agoda.com

  לחילופין ניתן לשלוח מכתב רשום לקצין הגנת המידע או לאגוֹדה בכתובת הבאה:

  Agoda Company Pte. Ltd.
  c/o Data Protection Officer
  30 Cecil Street
  Prudential Tower #19-08
  Singapore 049712

  תוכל גם להתקשר לקצין הגנת המידע שלנו באמצעות מספר הטלפון הייעודי הבא:
  6564155290+ (סינגפור, חלים חיובי שיחה לחו"ל) או כל מספר אחר שנציע מעת לעת.

  התקנים ניידים

  יש לנו אפליקציה חינמית אשר מותאמת למגוון מכשירים ניידים, ועושה שימוש באתר הרגיל שלנו שהותאם לנייד. אפליקציות ואתרים ניידים אלו מעבדים את הפרטים האישיים שאתה נותן לנו באופן דומה ביותר לאתר שלנו - כמו כן הם מאפשרים לך לעשות שימוש בשירותי המיקום לאיתור מקום לינה בקרבתך. עם הסכמתך, אנו עשויים לשלוח לך התראות "פוש" עם מידע על ההזמנה שלך, על שהיות עתידיות פוטנציאליות או כחלק מכל תכנית אגוֹדה בה הנך לוקח חלק.

  הערה חשובה בנוגע לקטינים

  אדם שגילו קטן מ- 18 שנה אינו רשאי להשתמש בשירותי הזמנות הלינה באתר שלנו. קטינים יכולים בדרך כלל להתלוות להורה/הורים או לאפוטרופוס/ים חוקיים, אשר הזמינו לינה, למעט מקרים בהם צוין אחרת במדיניות מקום האירוח.

  שפה

  מדיניות הפרטיות הזו נכתבה במקור בשפה האנגלית. תרגום בשפות אחרות זמין לנוחיותך. במקרה של סתירה בין גרסת האנגלית לגרסת התרגום, הגרסה האנגלית היא התקפה.

  תנאי השימוש

  לפרטים נוספים בנוגע לשימוש באתרינו, אנא קרא את תנאי השימוששל אגוֹדה. מדיניות הפרטיות הזו מגלמת חלק אינטגרלי מתנאי השימוש שלנו.